جانشین رئیس ستاد هفته پژوهش و فناوری استان البرز شعار امسال نمایشگاه «پژوهش تقاضامحور و تجاری‌سازی فناوری؛ زیربنای تولید و اشتغال» است.

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۶/۹/۴ | 
چهارمین نمایشگاه هفته پژوهش و فناوری استان البرز  با حضور محمدباقر نوبخت در دانشگاه پیام نور استان البرزافتتاح شد.
به گزارش روابط عمومی کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی ستاد پژوهش و فناوری استان البرز،به گفته عباداله کامکار جانشین رئیس ستاد هفته پژوهش و فناوری استان البرز شعار امسال نمایشگاه «پژوهش تقاضامحور و تجاری‌سازی فناوری؛ زیربنای تولید و اشتغال» است.
وی همچنین گفت: بها دادن به شرکت‌های دانش‌بنیان در دانشگاه‌ها و مراکز علمی و تحقیقاتی باید در اولویت قرار داشته باشد که چنانچه این مهم محقق شود علم را در خدمت نیاز جامعه قرار داده‌ایم و این کار بزرگی است.
این نمایشگاه در سال نخست در دانشگاه خوارزمی با ۷۵ غرفه، سال دوم در پردیس کشاورزی با ۷۵ غرفه و در سال سوم نیز در مرکز آموزش امام خمینی (ره) با ۲۵۰ غرفه برگزار شد.
ترویج فرهنگ پژوهش و فناوری در سطح استان و ارتقا منزلت آن، تشویق و ترغیب پژوهشگران، تبیین وضعیت پژوهش و فناوری و روند و آینده آن در افکار عمومی، شناسایی و عرضه یافته‌های پژوهش و فناوری برای رسیدن به جایگاه واقعی، تجاری‌سازی، برقراری ارتباط با پژوهشگران و خریداری از آنان، ایجاد فضای تعاملی برای ذینفعان پژوهش و فناوری در حال و آینده، ارزیابی اقدامات پژوهشی دانشگاه‌ها و نیز افزایش حساسیت و توجه مدیران استانی به پژوهش از مهم‌ترین اهداف هفته پژوهش است.


کد امنیتی را در کادر بنویسید    
دفعات مشاهده: 240 بار   |   دفعات چاپ: 41 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دبیرخانه هفته پژوهش و فناوری استان البرز می باشد.

طراحی و برنامه نویسی : یکتاوب افزار شرق

© 2015 All Rights Reserved | Alborz Stp Research Week

Designed & Developed by : Yektaweb